נעליים לסוכרתיים- המדריך המלא

March 30 2023doritr

אנשים שחולים במחלת הסוכרת הם בעלי נטייה לפתח סיבוכים שונים בכפות הרגליים שלהם. על כן, אחד הדברים החשובים ביותר עבור אנשים מעין אלה הוא נעליים אורתופדיות איכותיות אשר יותאמו בצורה הטובה ביותר לכפות הרגליים שלהם. חשוב ביותר לדעת כי כפות רגליים של חולי סוכרת רגישים להיווצרות פצעי לחץ שמאפיינים את המחלה ועל כן, הנעליים חייבות להירכש בצורה חכמה. כיום ניתן למצוא חנויות שונות המציעות נעליים לסוכרתיים וחשוב ביותר לבחור את החנות המומלצת ביותר עבור רכישת נעליים מהסוג המדובר על מנת לרכוש נעליים איכותיות ומותאמות באמת למצבו של האדם.

כף רגל סוכרתית- במה מדובר?

כאמור, אנשים אשר חולים בסוכרת עלולים לסבול מכף רגל סוכרתית שבין היתר מתפתחים בה בצורה קלה פצעי לחץ שיכולים להתפתח גם לזיהום. מעבר לכך לא פעם כף הרגל הסוכרתית תהיה מחוסרת תחושה והאדם כלל לא ירגיש פציעות או זיהומים גם אם הם בדרגות חומרה משמעותית. חשוב מאוד להעניק לכפות רגליים סוכרתיות את התמיכה המקסימלית באמצעות בחירת נעליים אורטופדיות וכן את התמיכה המקסימלית לכפות הרגליים שכן, יש לדבר חשיבות רבה בהתמודדות נכונה עם מחלת הסוכרת.

למה חשוב שחולי סוכרת יבחרו נעליים אורטופדיות?

אנשים סוכרתיים לרוב ייטלו תרופות אשר מכילות חומרים שמדללים דם ובשל כך כל פציעה בכף הרגל שלהם עלולה להוות סיכון משמעותי ביותר שכן הדם שלהם איננו נקרש בצורה ראויה ועל כן הפציעה שלהם יכולה לגרום לאובדן שם משמעותי ובמקרי קיצון גם למוות. מעבר לכך חולי סוכרת יהיו חשופים יותר לפצעים של סוכרת בכף הרגל וזאת בשל העובדה שהם סובלים מאובדן של תחושה בכפות הרגליים שלא פעם יהיה מלווה את המחלה. חשוב לטפל בצורה המיטבית בכפות רגליים סוכרתיות וזאת בכדי שלא ייווצרו בהם פצעי לחץ, זיהומים ועוד שיכולים לסכן גם את חייו של החולה ועל כן, עליו לרכוש נעליים אורתופדיות איכותיות שיעניקו את התמיכה המקסימלית לכף הרגל שלו וימנעו ממנו לפתח פצעים שיכולים להזדהם.

איזה נעליים מתאימות לחולי סוכרת

מעבר לעובדה שחשוב מאוד לבחור עבור חולי סוכרת בחנות המציעה נעלי נוחות לגברים או לנשים שיתאימו לכף הרגל שלהם באופן ספציפי וכן יהיו אורטופדיות, הרי שיש צורך לוודא שמדובר על נעליים רחבות שאין בהם קפלים בולטים או תפרים וכן חשוב שהנעליים יהיו עשויות מחומרים רכים. ישנן לא מעט חנויות אשר מציעות באופן ספציפי נעליים לחולי סוכרת העשויות מהחומרים האיכותיים והטובים ביותר ובד בבד, גם רחבות, נוחות, ללא קפלים, תפרים או בליטות ועוד ועל כן, חשוב ביותר למצוא מראש חנות שבה ניתן למצוא מגוון רחב של סוגי נעליים לסוכרתיים, אשר מהם כל אדם יוכל לבחור את הנעליים שמצד אחד מותאמות ביותר למצבו ויגנו על כפות הרגליים בצורה הטובה ביותר ומצד שני, יהיו לטעמם האישי מבחינת הנראות והעיצוב שלהן.

Share: