האם אוכל להחליף כרטיסי SIM באייפון שלי כשאני נוסע?

April 19 2023doritr

אם אתם טסים לחול, אתם בוודאי מחפשים אופציה כלשהי שתאפשר לכם לתקשר בחו”ל עם בני המשפחה והחברים בישראל וכן להשתמש באינטרנט. ישנם פתרונות שונים אשר יכולים לאפשר לכם לתקשר גם בחו”ל ואם יש לכם מכשיר אייפון ואתם תוהים האם יש אפשרות להחליף כרטיסי סים במכשיר שלכם או שמא דווקא כדאי לכם לרכוש חבילת גלישה בחול מאחת מחברות הסלולר אשר מציעות את החבילה, כדאי שתדעו כי כיום האופציות המשתלמות יותר הן כרטיס סים מקומי או כרטיס סים אוניברסלי וכל שיש לכם לעשות זה פשוט למצוא את האופציה המשתלמת ביותר עבורכם.

מה חשוב שתדעו על החלפת כרטיס סים במכשיר האייפון שלכם?

אם אתם רוצים להשתמש בכרטיס סים של חברה חיצונית, חשוב שתדעו כי המכשיר שלכם חייב לא להיות נעול. אם רכשתם את האייפון שלכם מחברת אייפון לא תהיה לכם בעיה כלשהי שכן חברת אפל מוכרת לרוב את מכשירי האייפון שלה לא נעולים, אולם אם לא רכשתם את המכשיר שלכם מחברת אפל, הרי שייתכן מאוד שהמכשיר יהיה נעול הרי שיהיה לכם צורך להתקשר למפעיל, להסביר שאתם טסים בקרוב לחו”ל ולדאוג שהוא יבטל את הנעילה. חשוב לדעת כי בניגוד למכשירים אחרים האייפון לא מאחסן מידע בכרטיס סים ועל כן כל המידע שלכם מגובה במכשיר ויהיה זמין לכם בחול כאשר תחליפו את הכרטיס. כמובן טרם רוכשים את כרטיס הסים יש לוודא כי הוא מותאם לאייפון מבחינת הגודל שלו. לא כל כרטיס יתאים לאייפון ויש לקחת זאת בחשבון.

כיצד תוסיפו כרטיס סים למכשיר האייפון שלכם?

אם אתם צריכים להוסיף כרטיס סים למכשיר האייפון שלכם וזאת מפני שאתם טסים לחול וצריכים כרטיס ייעודי שיאפשר לכם לתקשר בחול, הרי שתוכלו לעשות זאת באמצעות כמה שלבים: ראשית כל עליכם לפתוח את המגש של המכשיר, לאתר את הכיוון שבו מכניסים את הכרטיס, להניח אותו בצורה ישרה במגש ולא בזווית ולהכניס אותו. אם אתם מעדיפים שלא להחליף את הכרטיס, כדאי מאוד שתדעו שיש לכם אופציה להשתמש בESIM. מדובר על טכנולוגיה המאפשרת לכם להישאר בחול עם מספר הטלפון שלכם ובד בבד להימנע מחבילות נתונים יקרות של המפעילים המקומיים. אין ספק כי מדובר על אחד מהפתרונות היעילים ביותר כיום.

בכדי לעשות זאת יש לבחור חבילות גלישה עם esim אשר יחד איתן תקבלו הוראות התקנה. יש לבצע את ההוראות בכדי להכניס את הכרטיס ולהשתמש בו.

חשוב לדעת כי גם כאשר מדובר על מכשירי אייפון, יש אופציה להחליף בהם כרטיס סים בכדי לתקשר בחול בצורה הטובה, הנוחה והיעילה ביותר. כמובן שחשוב לברר מול חברות הסלולר השונות מה הן מציעות בתחום פתרונות תקשורת לחול לאייפון וזאת בכדי לבחור בסופו של דבר את האלטרנטיבה המתאימה לכם ביותר.

Share: